خواص گوهرها, نکته های جالب در مورد سنگ ها

امواج منفی و تبعات آن

متأسفانه افراد بد دل و حسود  امواج  منفی سنگینی را برای فردی که دارای نعمت هست و نمی توانند آن نعمت را در فرد ببینند ارسال می کنند.

شاید دقت کرده باشید بچه ها اکثرا بعد از مهمانی ها و عروسی ها دچار بیماری و مشکلاتی می شوند.

دلیلش هم این است که پدر و مادرش او را برای آن مجلس زیبا و آراسته کردند و بیشتر در معرض نگاه و دقت بقیه قرار گرفته و توسط برخی اصطلاحا چشم خورده یعنی امواج منفی از سمت دیده آن فرد به بچه رسیده است.

جهان، جهان امواج و انرژی هاست که این امواج دائم در حال تغییر و تبدیل و انتقال است و ما خواه ناخواه در معرض اصابت امواج هستیم، چه مثبت چه منفی. که کیفیت دریافت این امواج خودش نکات و مباحث گسترده ای دارد.

برای همین توصیه شده نعماتتان را به رخ نکشید یا از اذکاری مثل و ان یکاد و … برای رفع چشم استفاده کنید. یا هنگام دیدن نعمتی بگویید ما شاءالله ولا قوة الا بالله و …

در روایات هم می فرمایند که العین حق… یعنی بحث چشم زخم صحت دارد و حضرت رسول جایی که از قبرستان عبور می کردند فرمودند بیشتر مردگان اینجا در اثر چشم زخم فوت کردند یا جای دیگری می فرمایند چشم میتواند شتری را در دیگ و مردی رو در قبر بکند

یکی از بهترین و موثرترین روش های مقابله با چشم استفاده از گوهرهای مورد توصیه اهل بیت علیهم السلام است که این بین فیروزه بسیار مورد توجه است، عقیق و مرجان نیز مفید شناخته شده است.

لذا توصیه می شود مخصوصا برای فرزندانتان به خصوص در فضاهای عمومی تر از فیروزه استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *