خواص گوهرها, نکته های جالب در مورد سنگ ها

گوهر عقیق یمانی و حرز بودن آن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تجربیات مراجعین محترم مجموعه روزی پاک در رابطه با حرز بودن عقیق یمانی

 

۱٫ یک اتفاق جالب و عجیب
استاد بیژنی تعریف می کردند که چند روز قبل برای مشاوره مردی مراجعه کرده بود و یک پاش قطع شده بود. در حالیکه هر دو دستش هم انگشتر داشت!
با تعجب بهش گفتم امکان نداره تو این انگشتر ها رو داشته باشی و این طور شده باشی. چطور این اتفاق افتاده؟
اون بنده خدا گفت من راننده تریلی ام، همیشه انگشترم همراهم بود، اما درست روزی که اینها رو جا گذاشته بودم تصادف کردم و پام قطع شد !!!

?در روایات آمده است که برای در امان ماندن از حوادث و مرگ بد و خطرات از عقیق استفاده کنید…

۲٫ خانمی امروز تعریف کردند که همیشه عقیق همراه فرزندم هست و نتیجه اش را هم دیده ام، امروز از حمام که آمد عقیقش را یادم رفت گردنش بیاندازم در عرض همین نیم ساعت هم دستش سوخت و هم تا سر کوچه که رفته بود زمین خورده بود.
مدتها بود برایش اتفاقی نیفتاده بود، اما برایم جالب بود که این دو اتفاق در عرض همین نیم ساعت افتاده.

 

توضیح : در توصیه های دینی هم آمده انگشتر عقیق در دست کنید که مایه برکت برای شما قرار داده شده تا از بلاها و حوادث ایمن باشید.

 

۳٫ یکی از دوستان تعریف می کرد که به عقیق به شکل جالبی وابسته شده ام و از اثراتش بهره مند می شوم طوری که در خواب هم دستم میکنم
به خصوص اتفاقات وحوادث بد سراغم نمی اید به لطف خدا
در حال رانندگی بودم که یادم آمد عقیق همراهم نیست خواستم بروم بردارم که تنبلی کردم ….
عجیب بود که چند لحظه بعدش پشت چراغ قرمز بودم که ماشینی از عقب به من زد و کمی اسیب جزئی دید.
یعنی همان دقایقی که عقیق همراهم نبود
و بازهم بیش از پیش اثرش را دفع بلایا دیدم اینکه شاید در یک ماه اخیر فقط چند دقیقه این انگشتر دستم نبود که در همان چند دقیقه نبودن اثر نبودنش را بیشتر متوجه شدم!!!

 

۴٫ چندین مورد گزارش افراد مختلف در تصدیق حرز بودن عقیق داده اند .
بخصوص در برخورد سر آنها با ضربه محکم و ناگهانی به جاهایی که احتمال شکستگی و خونریزی شدید وجود داشته، ولی به لطف خدا و کرامت این گوهر ایمنی بخش، کوچکترین ناراحتی و مشکلی برایشان به وجود نیامده است.
یکی از همکاران مجموعه اینطور نقل می کردند که برای تفریح با تیوب روی برف به همراه دو نفر دیگر رفته بودند که سه نفری و باهم دچار سانحه شدیدی می شوند و آن دو نفر یکی دچار پارگی و خونریزی گوش و شکستگی دنده میشوند و دیگری کمرشان دچار جابجایی دیسک و رگ به رگ میشود و ایشان هیچ آسیب و خراشی نمی بینند، همانجا به رفقایشان میگویند که کاش شما هم عقیق دستتان می بود و یا به همراه داشتید.

 

۵٫ چند وقت پیش فرزند یکی از دوستان را دیدم که صورتش به شدت در اثر افتادن روی زمین زخمی شده بود
متعجب شدم چون به خاطر مشکلاتی عقیق تهیه کرده بود و قاعدتا این نوع آسیب شدید با همراه داشتن عقیق جور در نمی آمد
از خودش پرسیدم گفتم مگر عقیق همراهت نبود گفت نه نبرده بودم!

توضیح : در روایات در مورد همراه داشتن عقیق برای دوری از بلایا و حوادث ناگوار تاکید زیادی شده است

 

۶٫ سرکار خانم خ.راد سه فرزند کوچک با فاصله سنی نزدیک به هم دارند، گفتند فرزند آخری ام را از از روز اول عقیق به گردنش انداختم، در مقایسه با دو فرزند دیگرم هم بسیار آرام تر و هم سالمتر است.

۷٫ یکی از دوستان میگفت در سفر بودم سر یک پیچ پرتگاه دیدم ماشینم پنچر شده. هر چه تلاش میکردم لاستیک در نمی آمد و گیر کرده بود. محکم گرفتمش و کشیدمش، لاستیک در آمد اما از شدت زورم به عقب پرت شدم… از پشت افتادم پایین در حالیکه پشت سرم کلی سنگ بزرگ بود و حداقل باید پرت میشدم به پایین دیدم روی یک بوته نرم افتادم و کوچکترین آسیبی ندیدم
مطمئن بودم اثر عقیقی بود که در دستم بود…

توضیح : در توصیه های دینی آمده است که عقیق حرز در سفر است و انسان را از حوادث و خطرات سفر در امان می دارد.

۸٫ آقای م.ع که از قهرمانان رشته پاراگرایدر هستند تعریف می کردند که چند روز قبل هنگام فرود با طوفان و تغییر آب و هوا مواجه شدند، طوری که جانشان به خطر افتاده بود. لحظه فرود به شدت به زمین می خورند و فقط نازک پی پایشان با توجه به سرعت زیاد دچار آسیب می شود و جان سالم به در می برند که این نجات جانشان را از همراه داشتن عقیق می دانند.

 

۹٫ مراجع خانم حدود ۷۰ ساله ای آمده بود سر صحبت انگشتر که باز شد، عقیق خیلی قدیمی و کهنه اش رو نشون داد و گفت این عقیقم رو با یک‌مغازه عوض نمی کنم! گفت بارها محکم زمین خوردم و هیچ اتفاقی برام نیفتاده. برام خیلی ارزشمنده
?در واقع به تجربه به اثر عقیق در دفع بلایا رسیده بود…

۱۰٫ مراجع محترمی برای ما نقل کردند : هفته پیش به خانه احسان (از فروشگاه های مجموعه) مراجعه کردم و یک انگشتر پنج نگین ( در.فیروزه.عقیق.زبرجد.یاقوت ) برای خودم و برای همسر و فرزندم عقیق خریداری کردیم و دقیقا شب بعد بعلت برف و یخبندان چنان تصادفی کردیم که ماشینمان از سه جهت جمع شد و مردم میگفتن از داخل این ماشین کسی زنده هم بیرون آمده؟!

?در صورتی که کوچکترین آسیبی به من و خانوادم نرسید و همونجا به یاد این انگشترها افتادیم و خدا رو شکر کردیم که با این موسسه آشنا شدیم و ازین طریق توصیه های اهل بیت را اجرا کردیم واقعا از همه شما ممنونیم و ای کاش این مطالب از طریق رسانه ها به همه محبین اهل بیت میرسید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *